Valgamaa Kutseõppekeskus

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Kontakt isikud Haridus- ja Teadusministeeriumis Esmaabi Koolinõukogu Üldosakond Haldusosakond Õppeosakond Töökeskkonnanõukogu Korruptsiooni ennetus

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Maarja Adamson

Kulujuht
+372 5348 8499
maarja.adamson@vkok.ee

Ruum: 

A 138

Koolinõukogu liige

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Margus Ojaots

Direktor
+372 5093 546
margus.ojaots@vkok.ee

Ruum: 

A 136

Koolinõukogu liige

Vastuvõtuaeg kokkuleppel.


Ave Kaupmees

Õppetöö logistik
+372 5648 4172
ave.kaupmees@vkok.ee

Ruum: 

A 141

Koolinõukogu liige


Erni Ajaots

Õppedirektor
+372 517 9695
erni.ajaots@vkok.ee

Ruum: 

A 139

Koolinõukogu liige

Kontakt isikud Haridus- ja Teadusministeeriumis (2)

Haridus- ja Teadusministeerium

HTM
+372 7350 222
hm@hm.ee


Hille Voolaid

Nõunik
Hille.Voolaid@hm.ee

Esmaabi (1)

Kaja Vainula

Kooliarst
kaja.vainula@vkok.ee

Ruum: 

A 209

Koolinõukogu (13)

Margus Ojaots

Direktor
+372 5093 546
margus.ojaots@vkok.ee

Ruum: 

A 136

Koolinõukogu liige

Vastuvõtuaeg kokkuleppel.


Ivita Ersto

Kantseleijuhataja
+372 766 8575
ivita.ersto@vkok.ee

Ruum: 

A 137

Koolinõukogu liige


Maarja Adamson

Kulujuht
+372 5348 8499
maarja.adamson@vkok.ee

Ruum: 

A 138

Koolinõukogu liige

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Ahko Ahtijäinen

Juhtõpetaja
+372 5629 1882
ahko.ahtijainen@vkok.ee

Ruum: 

B 227

Koolinõukogu liige


Kaidi Loos

Õpetaja / täiendkoolituse spetsialist
+372 5384 2280
kaidi.loos@vkok.ee

Ruum: 

A 132

Koolinõukogu liige


Erasmus + õpirände projekti koordinaator


Vidrik Ugur

Juhtõpetaja
vidrik.ugur@vkok.ee

Ruum: 

C 152

Koolinõukogu liige


Kadri Vallimäe-Pähk

Juhtõpetaja
+372 5620 7996
kadri.vallimae-pahk@vkok.ee

Ruum: 

B 225

Töökeskonnanõukogu liige


Veiko Ardel

Juhtõpetaja
veiko.ardel@vkok.ee

Ruum: 

C 237

Koolinõukogu liige


Ave Kaupmees

Õppetöö logistik
+372 5648 4172
ave.kaupmees@vkok.ee

Ruum: 

A 141

Koolinõukogu liige


Sille Allik

Õpetaja
sille.allik@vkok.ee

Ruum: 

C 236

Koolinõukogu liige


Fredy Lumi

Juhtõpetaja
+372 5862 6875
fredy.lumi@vkok.ee

Ruum: 

A 140

Koolinõukogu liige


Airi Illak

Kaugõppe logistik
+372 5648 3276
airi.illak@vkok.ee

Ruum: 

A 142

Koolinõukogu liige


Erni Ajaots

Õppedirektor
+372 517 9695
erni.ajaots@vkok.ee

Ruum: 

A 139

Koolinõukogu liige

Üldosakond (6)

Maarja Adamson

Kulujuht
+372 5348 8499
maarja.adamson@vkok.ee

Ruum: 

A 138

Koolinõukogu liige

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Ivita Ersto

Kantseleijuhataja
+372 766 8575
ivita.ersto@vkok.ee

Ruum: 

A 137

Koolinõukogu liige


Meelis Veemees

IT spetsialist
meelis.veemees@vkok.ee

Ruum: 

A 143


Tarmo Valgepea

Kvaliteedispetsialist
tarmo.valgepea@vkok.ee

Ruum: 

B 218


Olena Hapotchenko

Tugispetsialist
olena.hapotchenko@vkok.ee

Ruum: 

A  203


Karen Kljopov

Virtuaalreaalsuse spetsialist
karen.kljopov@vkok.ee

Haldusosakond (7)

Anita Oja

Õpilaskodu vanemadministraator
+372 767 0137
anita.oja@vkok.ee

Ruum: 

103


Kersti Bagirov

Õpilaskodu administraator
+372 767 0137
kersti.bagirov@vkok.ee

Ruum: 

103


Kersti Säde

Õpilaskodu administraator
+372 767 0137
kersti.sade@vkok.ee

Ruum: 

103


Carmen Poola

Õpilaskodu administraator
+372 767 0137
carmen.poola@vkok.ee

Ruum: 

103


Maire Krönström

Puhastusteenindaja
maire.kronstrom@vkok.ee

Ruum: 

C 241


Merike Lõiv

Puhastusteenindaja
merike.loiv@vkok.ee

Ruum: 

C 241


Külli Rebane

Puhastusteenindaja
kulli.rebane@vkok.ee

Ruum: 

C 241

Õppeosakond (44)

Ahko Ahtijäinen

Juhtõpetaja
+372 5629 1882
ahko.ahtijainen@vkok.ee

Ruum: 

B 227

Koolinõukogu liige


Aivo Kuld

Õpetaja
+372 5685 5512
aivo.kuld@vkok.ee

Ruum: 

B 163

Töökeskkonnanõukogu liige (töötajate esindaja)


Aivo Vaiksoo

Õpetaja
aivo.vaiksoo@vkok.ee

Ruum: 

C 152


Anti Nukk

Õpetaja
anti.nukk@vkok.ee

Ruum: 

B 218


Ave Kaupmees

Õppetöö logistik
+372 5648 4172
ave.kaupmees@vkok.ee

Ruum: 

A 141

Koolinõukogu liige


Erko Ruukel

Õpetaja/peakokk
erko.ruukel@vkok.ee

Ruum: 

A 115


Eva Tšepurko

Haridustehnoloog
eva.tsepurko@vkok.ee

Ruum: 

A 143


Evo Saar

Õpetaja
evo.saar@vkok.ee

Ruum: 

A 221


Fredy Lumi

Juhtõpetaja
+372 5862 6875
fredy.lumi@vkok.ee

Ruum: 

A 140

Koolinõukogu liige


Janika Ploom

Õpetaja/sotsiaalpedagoog
+372 5621 8762
janika.ploom@vkok.ee

Ruum: 

A 202


Jelena Burkova

Õpetaja
jelena.burkova@vkok.ee


Kadri Vallimäe-Pähk

Juhtõpetaja
+372 5620 7996
kadri.vallimae-pahk@vkok.ee

Ruum: 

B 225

Töökeskonnanõukogu liige


Kaidi Loos

Õpetaja / täiendkoolituse spetsialist
+372 5384 2280
kaidi.loos@vkok.ee

Ruum: 

A 132

Koolinõukogu liige


Erasmus + õpirände projekti koordinaator


Katrin Värv

Juhtõpetaja
katrin.varv@vkok.ee

Vastuvõtuaeg:

tööleping ajutiselt peatatud

Kärt Kuvvas-Mekk

Õppekorraldusspetsialist
+372 5818 3980
kart.kuvvas-mekk@vkok.ee

Ruum: 

B 221

Töökeskkonnanõukogu liige (töötajate esindaja)


Maris Rõõm

Õpetaja
maris.room@vkok.ee

Ruum: 

A 205


Marje Kaas

Müüja-klienditeenindaja
marje.kaas@vkok.ee


Palmi Lahe

Õpetaja
palmi.lahe@vkok.ee


Ranert Lindt

Õpetaja
ranert.lindt@vkok.ee

Ruum: 

B 162


Siim Villemson

Õpetaja
siim.villemson@vkok.ee

Ruum: 

A 205


Sille Allik

Õpetaja
sille.allik@vkok.ee

Ruum: 

C 236

Koolinõukogu liige


Sirli Peterson

Juhtõpetaja
+372 5665 0395
sirli.peterson@vkok.ee

Ruum: 

A 140


Tiia Peebo

Õpetaja
tiia.peebo@vkok.ee

Ruum: 

B 302


Tiina Oago

Kokk
tiina.oago@vkok.ee


Veiko Ardel

Juhtõpetaja
veiko.ardel@vkok.ee

Ruum: 

C 237

Koolinõukogu liige


Vidrik Ugur

Juhtõpetaja
vidrik.ugur@vkok.ee

Ruum: 

C 152

Koolinõukogu liige


Üllar Kadai

Õpetaja/raamatukogu spetsialist
ullar.kadai@vkok.ee

Ruum: 

B 223


Kairi Johanson

Õppesekretär
+372 766 3222
kairi.johanson@vkok.ee

Ruum: 

A 142


Airi Illak

Kaugõppe logistik
+372 5648 3276
airi.illak@vkok.ee

Ruum: 

A 142

Koolinõukogu liige


Erni Ajaots

Õppedirektor
+372 517 9695
erni.ajaots@vkok.ee

Ruum: 

A 139

Koolinõukogu liige


Juri Gerzanitš

Õpetaja
juri.gerzanits@vkok.ee

Ruum: 

B 227


Taimi Kuus

Õpetaja
taimi.kuus@vkok.ee


Riina Kõverik

Õpetaja
riina.koverik@vkok.ee


Triinu Jänes

Õpetaja/sotsiaalpedagoog
+372 5690 8616
triinu.janes@vkok.ee

Ruum: 

A 203


Mairo Leht

Õpetaja
mairo.leht@vkok.ee

Ruum: 

B 227


Kerly Uppin

Õpetaja
kerly.uppin@vkok.ee


Klarika Raudheiding

Õpetaja
klarika.raudheiding@vkok.ee

Ruum: 

A 205


Aleksandr Šuvalov

Õpetaja
aleksandr.suvalov@vkok.ee

Ruum: 

C 234


Reno Ragun

Õpetaja
reno.ragun@vkok.ee

Ruum: 

B 218


Ester Siirak

Õpetaja
ester.siirak@vkok.ee

Ruum: 

307


Jane Kallion

Õpetaja
jane.kallion@vkok.ee


Paul Pääso

Õpetaja
paul.paaso@vkok.ee


Jaan Kroon

Õpetaja
jaan.kroon@vkok.ee


Evelyn Tamm

Õpetaja
evelyn.tamm@vkok.ee

Töökeskkonnanõukogu (4)

Maarja Adamson

Kulujuht
+372 5348 8499
maarja.adamson@vkok.ee

Ruum: 

A 138

Koolinõukogu liige

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Kärt Kuvvas-Mekk

Õppekorraldusspetsialist
+372 5818 3980
kart.kuvvas-mekk@vkok.ee

Ruum: 

B 221

Töökeskkonnanõukogu liige (töötajate esindaja)


Aivo Kuld

Õpetaja
+372 5685 5512
aivo.kuld@vkok.ee

Ruum: 

B 163

Töökeskkonnanõukogu liige (töötajate esindaja)


Kadri Vallimäe-Pähk

Juhtõpetaja
+372 5620 7996
kadri.vallimae-pahk@vkok.ee

Ruum: 

B 225

Töökeskonnanõukogu liige

Korruptsiooni ennetus (1)

Hille Voolaid

Nõunik
Hille.Voolaid@hm.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Valgamaa Kutseõppekeskus

Üldinfo