Valgamaa Kutseõppekeskus

General information

Contact

Filter

All Management Esmaabi Study Council Üldosakond Haldusosakond Employees Töökeskkonnanõukogu Korruptsiooni ennetus

Job position
 
Management (5)

Margus Ojaots

Director
+372 5093 546
margus.ojaots@vkok.ee

Ruum: 

A 136

Koolinõukogu liige


Maigi Lepik

Õppetöö logistik
maigi.lepik@vkok.ee

Ruum: 

A 141


Hiie Taniloo

Development manager
+372 5348 7072
hiie.taniloo@vkok.ee

Ruum: 

A 139

Koolinõukogu liige


Maarja Adamson

Kulujuht
+372 5348 8499
maarja.adamson@vkok.ee

Ruum: 

A 138

Koolinõukogu liige

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Kristel Unt

Koolitusjuht
+372 5300 8085
kristel.unt@vkok.ee

Ruum: 

A 132

Koolinõukogu liige

Esmaabi (1)

Kaja Vainula

Meditsiiniõde
kaja.vainula@vkok.ee

Ruum: 

A 209

Study Council (13)

Margus Ojaots

Director
+372 5093 546
margus.ojaots@vkok.ee

Ruum: 

A 136

Koolinõukogu liige


Hiie Taniloo

Development manager
+372 5348 7072
hiie.taniloo@vkok.ee

Ruum: 

A 139

Koolinõukogu liige


Maarja Adamson

Kulujuht
+372 5348 8499
maarja.adamson@vkok.ee

Ruum: 

A 138

Koolinõukogu liige

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Kristel Unt

Koolitusjuht
+372 5300 8085
kristel.unt@vkok.ee

Ruum: 

A 132

Koolinõukogu liige


Ivita Ersto

Kantseleijuhataja
+372 766 8575
ivita.ersto@vkok.ee

Ruum: 

A 137


Ahko Ahtijäinen

Juhtõpetaja
+372 5629 1882
ahko.ahtijainen@vkok.ee

Ruum: 

A 140


Vidrik Ugur

Juhtõpetaja
vidrik.ugur@vkok.ee


Kadri Vallimäe-Pähk

Juhtõpetaja
+372 5699 8381
kadri.vallimae-pahk@vkok.ee

Ruum: 

A 140


Veiko Ardel

Juhtõpetaja
veiko.ardel@vkok.ee


Sille Allik

Õpetaja
sille.allik@vkok.ee


Karoline Silm

Õpilaskonna esindaja
karoline.silm@vkok.ee


Fredy Lumi

Juhtõpetaja
+372 5048 562
fredy.lumi@vkok.ee

Ruum: 

A 139


Maigi Lepik

Õppetöö logistik
maigi.lepik@vkok.ee

Ruum: 

A 141

Üldosakond (5)

Maarja Adamson

Kulujuht
+372 5348 8499
maarja.adamson@vkok.ee

Ruum: 

A 138

Koolinõukogu liige

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Ivita Ersto

Kantseleijuhataja
+372 766 8575
ivita.ersto@vkok.ee

Ruum: 

A 137


Hiie Taniloo

Development manager
+372 5348 7072
hiie.taniloo@vkok.ee

Ruum: 

A 139

Koolinõukogu liige


Meelis Veemees

IT spetsialist
meelis.veemees@vkok.ee

Ruum: 

A 143


Laura Gredzens

Projektijuht
+372 5331 5233
laura.gredzens@vkok.ee

Haldusosakond (7)

Anita Oja

Õpilaskodu administraator
+372 767 0137
anita.oja@vkok.ee

Ruum: 

103


Kersti Bagirov

Õpilaskodu administraator
+372 767 0137
kersti.bagirov@vkok.ee

Ruum: 

103


Kersti Säde

Õpilaskodu vanemadministraator
+372 767 0137
+372 5662 3060
kersti.sade@vkok.ee

Ruum: 

103


Carmen Poola

Õpilaskodu administraator
+372 767 0137
carmen.poola@vkok.ee

Ruum: 

103


Margit Salme

Puhastusteenindaja
margit.salme@vkok.ee

Ruum: 

C 241


Maire Krönström

Puhastusteenindaja
maire.kronstrom@vkok.ee


Külli Rebane

Puhastusteenindaja
kulli.rebane@vkok.ee

Ruum: 

C 241

Employees (34)

Aivo Vaiksoo

Õpetaja
aivo.vaiksoo@vkok.ee


Aivo Kuld

Õpetaja
+372 5685 5512
aivo.kuld@vkok.ee

Ruum: 

B 163

Töökeskkonnanõukogu liige (töötajate esindaja)


Ahko Ahtijäinen

Juhtõpetaja
+372 5629 1882
ahko.ahtijainen@vkok.ee

Ruum: 

A 140


Anti Nukk

Õpetaja
anti.nukk@vkok.ee

Ruum: 

B 218


Erko Ruukel

Õpetaja/peakokk
erko.ruukel@vkok.ee


Kärt Kuvvas-Mekk

Õppekorraldusspetsialist
+372 5620 5287
kart.kuvvas-mekk@vkok.ee

Ruum: 

A 139

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Rainer Kuutma

Õpetaja/rahvusvaheliste projektide juht
+372 5246 710
rainer.kuutma@vkok.ee

Ruum: 

A 221


Kaidi Loos

Õpetaja
+372 5690 8616
kaidi.loos@vkok.ee

Ruum: 

A 205


Reelika Liivak

Õpetaja
+372 5648 4172
reelika.liivak@vkok.ee

Ruum: 

A 202


Arnold Looga

Õpetaja
arnold.looga@vkok.ee


Üllar Kadai

Õpetaja
ullar.kadai@vkok.ee


Ene Malleus

Raamatukogujuhataja
+372 766 8576
ene.malleus@vkok.ee

Ruum: 

A 223


Airi Poola

Õppesekretär
+372 5648 3276
airi.poola@vkok.ee

Ruum: 

A 142


Vidrik Ugur

Juhtõpetaja
vidrik.ugur@vkok.ee


Ranert Lindt

Õpetaja
ranert.lindt@vkok.ee


Kadri Vallimäe-Pähk

Juhtõpetaja
+372 5699 8381
kadri.vallimae-pahk@vkok.ee

Ruum: 

A 140


Veiko Ardel

Juhtõpetaja
veiko.ardel@vkok.ee


Ave Kaupmees

Õpetaja
ave.kaupmees@vkok.ee

Ruum: 

A 221


Marju Karavin

Õpetaja
marju.karavin@vkok.ee

Ruum: 

B 227


Ester Siirak

Õpetaja
+372 56674288
ester.siirak@vkok.ee

Ruum: 

B 227


Maarja Kaart

Õpetaja
maarja.kaart@vkok.ee

Ruum: 

A 203


Tiina Oago

Kokk
tiina.oago@vkok.ee


Siim Villemson

Õpetaja
siim.villemson@vkok.ee

Ruum: 

A 203


Tiia Peebo

Õpetaja
tiia.peebo@vkok.ee

Ruum: 

B 227


Sille Allik

Õpetaja
sille.allik@vkok.ee


Fredy Lumi

Juhtõpetaja
+372 5048 562
fredy.lumi@vkok.ee

Ruum: 

A 139


Eva Tšepurko

Haridustehnoloog
eva.tsepurko@vkok.ee

Ruum: 

A 143


Britten Kerb

Õpetaja
britten.kerb@vkok.ee

Ruum: 

A 203


Brendon Paidra

Õpetaja
brendon.paidra@vkok.ee


Kätlin Männniste

Huvijuht
katlin.manniste@vkok.ee


Maris Rõõm

Õpetaja
maris.room@vkok.ee

Ruum: 

A 205


Maigi Lepik

Õppetöö logistik
maigi.lepik@vkok.ee

Ruum: 

A 141


Egle Kõvask

Õpetaja
egle.kovask@vkok.ee


Marje Kaas

Müüja-klienditeenindaja
marje.kaas@vkok.ee

Töökeskkonnanõukogu (4)

Maarja Adamson

Kulujuht
+372 5348 8499
maarja.adamson@vkok.ee

Ruum: 

A 138

Koolinõukogu liige

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Kärt Kuvvas-Mekk

Õppekorraldusspetsialist
+372 5620 5287
kart.kuvvas-mekk@vkok.ee

Ruum: 

A 139

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Aivo Kuld

Õpetaja
+372 5685 5512
aivo.kuld@vkok.ee

Ruum: 

B 163

Töökeskkonnanõukogu liige (töötajate esindaja)


Kadri Vallimäe-Pähk

Juhtõpetaja
+372 5699 8381
kadri.vallimae-pahk@vkok.ee

Ruum: 

A 140

Korruptsiooni ennetus (1)

Hille Voolaid

HTM välishindamisosakonna asejuhataja
Hille.Voolaid@hm.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Valgamaa Kutseõppekeskus

General information