Uudised

Tule õpi tisleriks! 14. mai hiie.taniloo@vkok.ee


Tisleri eriala kogub iga aastaga järjest enam populaarsust meie koolis. Selle eriala lõpetajad töötavad enamasti mööblitööstuse ja puidutöötlemise ettevõtetes. Tisleri töö on vaheldusrikas ja põnev. Kui oled loov, kiire ja täpne, siis see eriala on just Sulle!

Õpe kestab kolm aastat, mille jooksul omandad keskhariduse ja tisleri kutse. Selle aja jooksul õpid väga erinevaid aineid, valikaineid saad valida vastavalt oma soovile. 

Valgamaa Kutseõppekeskuses on väga kaasaegne puidutöökoda, kus toimub praktiline õpe. Esimesel aastal toimuvad vaheldumisi teoreetilised ja praktilised tunnid. Teisel ja kolmandal õppeaastal lisandub ettevõttepraktika.

Populaarsemad tilseri eriala praktika ettevõtted on  OÜ Puidu Taavet, StemWood ja Gomab OÜ.

 

Tisleri eriala õpetajad:

1. Vidrik Ugur, puidu valdkonna juhtõptaja

2. Aivo Vaiksoo, puidu valdkonna kutseõpetaja

 

Otsusta kohe ja kandideeri õppima siin

Tisleri eriala kogub iga aastaga järjest enam populaarsust meie koolis. Selle eriala lõpetajad töötavad enamasti mööblitööstuse ja puidutöötlemise ettevõtetes. Tisleri töö on vaheldusrikas ja põnev. Kui oled loov, kiire ja täpne, siis see eriala on just Sulle!

Õpe kestab kolm aastat, mille jooksul omandad keskhariduse ja tisleri kutse. Selle aja jooksul õpid väga erinevaid aineid, valikaineid saad valida vastavalt oma soovile. 

Valgamaa Kutseõppekeskuses on väga kaasaegne puidutöökoda, kus toimub praktiline õpe. Esimesel aastal toimuvad vaheldumisi teoreetilised ja praktilised tunnid. Teisel ja kolmandal õppeaastal lisandub ettevõttepraktika.

Populaarsemad tilseri eriala praktika ettevõtted on  OÜ Puidu Taavet, StemWood ja Gomab OÜ.

 

Tisleri eriala õpetajad:

1. Vidrik Ugur, puidu valdkonna juhtõptaja

2. Aivo Vaiksoo, puidu valdkonna kutseõpetaja