Uudised

Tööta ja õpi 15. juuni hiie.taniloo@vkok.ee


Alates augustist suureneb Eesti Töötukassa tasemeõppetoetus. Toetust makstakse täiskasvanud inimestele, kel ei ole eriala või kelle oskused on vananenud ning kes asuvad õppima erialasid ja ameteid, kuhu on tulevikus vaja rohkem töötajaid või kus juba praegu sobiva ettevalmistusega töötajaid napib. Erialad on välja valitud OSKA uuringute põhjal.

Täpsem info https://www.tootukassa.ee/content/tootuse-ennetamine/tasemeoppes-osalemise-toetus

Meie koolis saab toetust järgmistel erialadel õppides

Õppekava Õppekava nr Tase Õppeaeg
Hooldustöötaja 136877 4 2 aastat
Sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna spetsialist 215372 4 1 aasta

Alates augustist suureneb Eesti Töötukassa tasemeõppetoetus. Toetust makstakse täiskasvanud inimestele, kel ei ole eriala või kelle oskused on vananenud ning kes asuvad õppima erialasid ja ameteid, kuhu on tulevikus vaja rohkem töötajaid või kus juba praegu sobiva ettevalmistusega töötajaid napib. Erialad on välja valitud OSKA uuringute põhjal.

Täpsem info https://www.tootukassa.ee/content/tootuse-ennetamine/tasemeoppes-osalemise-toetus

Meie koolis saab toetust järgmistel erialadel õppides

Õppekava Õppekava nr Tase Õppeaeg
Hooldustöötaja 136877 4 2 aastat
Sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna spetsialist 215372 4 1 aasta