Uudised

Talvine vastuvõtt 24. jaanuar Valdek Rohtma


Põhjalikud Oskused Piirideta Piirikoolist on oma parimas pakkumises talvise vastuvõtu raames avatud. Pakume õpiretki igas õppevaldkonnas üsna mitmel erialal. Kes suvises vastuvõtus pikalt mõtles, saab liituda nüüd. Ja ega uus suvigi enam mägede taga ole.

Talvine vastuvõtt on avatud 01.12.1022-31.01.2023.

Kõigi maade õpihimulised, olete oodatud meie koolipere liikmeks. Jääme Su avaldust ootama!

#vkok #poppkool #kutseharidusmassidesse

Põhjalikud Oskused Piirideta Piirikoolist on oma parimas pakkumises talvise vastuvõtu raames avatud. Pakume õpiretki igas õppevaldkonnas üsna mitmel erialal. Kes suvises vastuvõtus pikalt mõtles, saab liituda nüüd. Ja ega uus suvigi enam mägede taga ole.

Talvine vastuvõtt on avatud 01.12.1022-31.01.2023.

Kõigi maade õpihimulised, olete oodatud meie koolipere liikmeks. Jääme Su avaldust ootama!