Uudised

Põhikoolide lõpetajate karjääripäevad said alguse 23. september Valdek Rohtma


Rõõmu ja parima tujuga võtsime täna vastu sügise ning eelkutseõppe raames Valga valla 9. klasside õpilased. Algab ühine teekond, et kord kuus kevadeni välja tutvuda meie kooli tegemistega, õppida midagi uut ja luua käega katsutavat ning jõuda selgusele, mida edasi õppida pärast põhikooli lõppu.

Üheksandikud, rõõmu ja mõnusat õpiretke Valgamaa Kutseõppekeskuses!

#vkok #poppkool #kutseharidusmassidesse

Rõõmu ja parima tujuga võtsime täna vastu sügise ning eelkutseõppe raames Valga valla 9. klasside õpilased. Algab ühine teekond, et kord kuus kevadeni välja tutvuda meie kooli tegemistega, õppida midagi uut ja luua käega katsutavat ning jõuda selgusele, mida edasi õppida pärast põhikooli lõppu.

Üheksandikud, rõõmu ja mõnusat õpiretke Valgamaa Kutseõppekeskuses!