Uudised

Noortekonverentsilt "Lahe Koolipäev" 11. november Valdek Rohtma


No kes muu võtab ühel hetkel meie elujärje paremaks muutmise enda kätte kui mitte sirguv põlvkond?! Parimate tulevikutegijate esindajad said täna kokku Tallinnas juba 19. korda toimuval noortekonverentsil "Lahe Koolipäev", mis kandis seekord uhket ja väga olulist pealkirja - sõnumit sirguvale põlvkonnale: "Just mina muudan maailma!"

Meie kooli esindus rõõmsalt teiste seas. 

Millised olid elamused, uued inspireerivad mõtted, seda loodame kuulda osalenud noorte käest juba lähiajal.

#poppkool #vkok

No kes muu võtab ühel hetkel meie elujärje paremaks muutmise enda kätte kui mitte sirguv põlvkond?! Parimate tulevikutegijate esindajad said täna kokku Tallinnas juba 19. korda toimuval noortekonverentsil "Lahe Koolipäev", mis kandis seekord uhket ja väga olulist pealkirja - sõnumit sirguvale põlvkonnale: "Just mina muudan maailma!"

Meie kooli esindus rõõmsalt teiste seas. 

Millised olid elamused, uued inspireerivad mõtted, seda loodame kuulda osalenud noorte käest juba lähiajal.