Talvine vastuvõtt

Uudised

Kutseeksamite info 20. mai hiie.taniloo@vkok.ee


Kutseeksamid toimuvad alljärgnevalt:

1. Õpperühm LH19, 12.06.2020 kell 8:30-15:00 Valgamaa Kutseõppekeskuses, 212 - kontakt Ester Siirak, ester.siirak@vkok.ee

2. Õpperühm LH19tViljandi, 11.06.2020 kell 8:30-18:00 Valgamaa Kutseõppekeskuses, Loode 3 - kontakt Ester Siirak, ester.siirak@vkok.ee

3. Õpperühm LH19tVõru, 10.06.2020 kell 8:30-19:00 Võrus - kontakt Ester Siirak, ester.siirak@vkok.ee

4. Õpperühm TEG19, 09.06.2020 kell 8:30-17:00 Valgas, kontakt kontakt Ester Siirak, ester.siirak@vkok.ee

5. Õpperühm TEG19tJõhvi, 10.06.2020 kell 8:30-13.00 Jõhvi haigla, kontakt Tiia Peebo, tiia.peebo@vkok.ee

6. Õpperühm TEG19Jõhvi2, 10.06.2020 kell 13:00-18:00 Jõhvi haigla, kontakt Tiia Peebo, tiia.peebo@vkok.ee

7. Õpperühm TEG19tKarula, 12.06.2020 kell 8:30-17:00 Valgamaa Kutseõppekeskus, 201, kontakt Ester Siirak, ester.siirak@vkok.ee

8. Õpperühm SH18/tJ1, 08.06.2020, kell 8:30-13:30 Kohtla Järve Vanurite kodu,  kontakt Tiia Peebo, tiia.peebo@vkok.ee

9. Õpperühm SH18/tJ2, 08.06.2020, kell 13:30-18:00 Alutaguse Hoolekeskus, kontakt Tiia Peebo, tiia.peebo@vkok.ee

10. Õpperühm SH18/tK, 09.06.2020, kell 8:30-15:00 Kose Kodus, kontakt Tiia Peebo, tiia.peebo@vkok.ee

11. Õpperühm Sh18/tT, 10.06.2020, kell 8:30-16:00 Valgama Kutseõppekeskus, kontakt Ester Siirak, ester.siirak@vkok.ee

12. Õpperühm AK19, 16.06.2020 kell 10:00-13.30 Valgamaa Kutseõppekeskus A120, kontakt Kadri Vallimäe-Pähk, kadri.vallimae-pahk@vkok.ee 

13. Õpperühm K17, 16.06.2020 kell 10:00-15:00 Valgamaa Kutseõppekeskus A121, kontakt Kadri Vallimäe-Pähk, kadri.vallimae-pahk@vkok.ee 

14. Õpperühm PPO19, 11.06.2020 kell 9:00-17:00 Võrumaa Kutsehariduskeskus, kontakt Vidrik Ugur, vidrik.ugur@vkok.ee 

15. Õpperühm PT19/2, 11.06.2020 Järvamaa Kutsehariduskeskuses, kontakt Kadri Vallimäe-Pähk, kadri.vallimae-pahk@vkok.ee 

16. Õpperühm PT19tSillamäe, 26.06.2020 Silport Kinnisvara AS, Sillamäe

17. Õpperühm PT19tSilport, 26.06.2020 Silport Kinnisvara AS, Sillamäe

18. Õpperühm SAT17, 01.05.2020 kell 10:00 teooria Valgamaa KÕK, 08.06.2020 praktiline, kontakt Ahko Ahtijäinen, ahko.ahtijainen@vkok.ee

19. Õpperühm T17, 11.06.2020 kell 9:00-17:00 Võrumaa Kutsehariduskeskus, kontakt Vidrik Ugur, vidrik.ugur@vkok.ee 

20. Õpperühm LGA 17- 29.06.2020 kell 10:00-18:00  Valgamaa Kutseõppekeskus ruum 226

21. Õpperühm LGE18 - 29.06.2020 kell 10:00-18:00 Valgamaa Kutseõppekeskus ruum 229

22. Õpperühm MA19 - 22.06.2020 kell 10.00 Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Kutseeksamid toimuvad alljärgnevalt:

1. Õpperühm LH19, 12.06.2020 kell 8:30-15:00 Valgamaa Kutseõppekeskuses, 212 - kontakt Ester Siirak, ester.siirak@vkok.ee

2. Õpperühm LH19tViljandi, 11.06.2020 kell 8:30-18:00 Valgamaa Kutseõppekeskuses, Loode 3 - kontakt Ester Siirak, ester.siirak@vkok.ee

3. Õpperühm LH19tVõru, 10.06.2020 kell 8:30-19:00 Võrus - kontakt Ester Siirak, ester.siirak@vkok.ee

4. Õpperühm TEG19, 09.06.2020 kell 8:30-17:00 Valgas, kontakt kontakt Ester Siirak, ester.siirak@vkok.ee

5. Õpperühm TEG19tJõhvi, 10.06.2020 kell 8:30-13.00 Jõhvi haigla, kontakt Tiia Peebo, tiia.peebo@vkok.ee

6. Õpperühm TEG19Jõhvi2, 10.06.2020 kell 13:00-18:00 Jõhvi haigla, kontakt Tiia Peebo, tiia.peebo@vkok.ee

7. Õpperühm TEG19tKarula, 12.06.2020 kell 8:30-17:00 Valgamaa Kutseõppekeskus, 201, kontakt Ester Siirak, ester.siirak@vkok.ee

8. Õpperühm SH18/tJ1, 08.06.2020, kell 8:30-13:30 Kohtla Järve Vanurite kodu,  kontakt Tiia Peebo, tiia.peebo@vkok.ee

9. Õpperühm SH18/tJ2, 08.06.2020, kell 13:30-18:00 Alutaguse Hoolekeskus, kontakt Tiia Peebo, tiia.peebo@vkok.ee

10. Õpperühm SH18/tK, 09.06.2020, kell 8:30-15:00 Kose Kodus, kontakt Tiia Peebo, tiia.peebo@vkok.ee

11. Õpperühm Sh18/tT, 10.06.2020, kell 8:30-16:00 Valgama Kutseõppekeskus, kontakt Ester Siirak, ester.siirak@vkok.ee

12. Õpperühm AK19, 16.06.2020 kell 10:00-13.30 Valgamaa Kutseõppekeskus A120, kontakt Kadri Vallimäe-Pähk, kadri.vallimae-pahk@vkok.ee 

13. Õpperühm K17, 16.06.2020 kell 10:00-15:00 Valgamaa Kutseõppekeskus A121, kontakt Kadri Vallimäe-Pähk, kadri.vallimae-pahk@vkok.ee 

14. Õpperühm PPO19, 11.06.2020 kell 9:00-17:00 Võrumaa Kutsehariduskeskus, kontakt Vidrik Ugur, vidrik.ugur@vkok.ee 

15. Õpperühm PT19/2, 11.06.2020 Järvamaa Kutsehariduskeskuses, kontakt Kadri Vallimäe-Pähk, kadri.vallimae-pahk@vkok.ee 

16. Õpperühm PT19tSillamäe, 26.06.2020 Silport Kinnisvara AS, Sillamäe

17. Õpperühm PT19tSilport, 26.06.2020 Silport Kinnisvara AS, Sillamäe

18. Õpperühm SAT17, 01.05.2020 kell 10:00 teooria Valgamaa KÕK, 08.06.2020 praktiline, kontakt Ahko Ahtijäinen, ahko.ahtijainen@vkok.ee

19. Õpperühm T17, 11.06.2020 kell 9:00-17:00 Võrumaa Kutsehariduskeskus, kontakt Vidrik Ugur, vidrik.ugur@vkok.ee 

20. Õpperühm LGA 17- 29.06.2020 kell 10:00-18:00  Valgamaa Kutseõppekeskus ruum 226

21. Õpperühm LGE18 - 29.06.2020 kell 10:00-18:00 Valgamaa Kutseõppekeskus ruum 229

22. Õpperühm MA19 - 22.06.2020 kell 10.00 Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus