Uudised

Inter Carsi kutsevõistlused 2023 23. märts Valdek Rohtma


Inter Carsi võistlusel osales sel aastal 324 õpilast üle Eesti. Nende seast jõudsid finaali 10 õpilast. Meie kooli käisid finaalis esindamas Markus Põder ja Taivo Muusikus. Et nii kaugele jõuda pidid mõlemad poisid läbima kaks eelvooru.

Tulemused finaalis: Markus Põder 2. Koht ja Taivo Muusikus 9. Koht. Rebimine oli tasavägine, lõpuni polnud selge, kes võidab, sest vahepeal jagasid 4 noormeest 5. Kohta. Esimese finaalpäeva lõpuks olid jagunenud meie õpilaste kohad vastavalt Markus 6. Koht ja Taivo 9. Koht.

Täname Inter Cars AS-i (Intercars24.ee) väga hea korralduse ja võistluse eest!

Kindlasti täname kogu koolipere toetamast esindanud õpilasi kõikides voorudes, kuid eriti muidugi finaliste!

Kandvat aplausi väärib kogu mootorsõidukite eriala õpetajate tiim:

Aivo Kuld

Ahko Ahtijäinen

Mairo Leht

Siim Villemson

#staartehnik #poppkool #vkok #kutseharidusmassidesse #oskustegatulevikku

Inter Carsi võistlusel osales sel aastal 324 õpilast üle Eesti. Nende seast jõudsid finaali 10 õpilast. Meie kooli käisid finaalis esindamas Markus Põder ja Taivo Muusikus. Et nii kaugele jõuda pidid mõlemad poisid läbima kaks eelvooru.

Tulemused finaalis: Markus Põder 2. Koht ja Taivo Muusikus 9. Koht. Rebimine oli tasavägine, lõpuni polnud selge, kes võidab, sest vahepeal jagasid 4 noormeest 5. Kohta. Esimese finaalpäeva lõpuks olid jagunenud meie õpilaste kohad vastavalt Markus 6. Koht ja Taivo 9. Koht.

Täname Inter Cars AS-i (Intercars24.ee) väga hea korralduse ja võistluse eest!

Kindlasti täname kogu koolipere toetamast esindanud õpilasi kõikides voorudes, kuid eriti muidugi finaliste!

Kandvat aplausi väärib kogu mootorsõidukite eriala õpetajate tiim:

Aivo Kuld

Ahko Ahtijäinen

Mairo Leht

Siim Villemson

#staartehnik #poppkool #vkok #kutseharidusmassidesse #oskustegatulevikku