Uudised

Haridus- ja Noorteameti DigiKiirendi arenguprogramm 10. mai


Täna kulmineerus neli kuud kestnud Haridus- ja Noorteameti DigiKiirendi arenguprogramm, millest koos meie kooliga võttis osa veel neli kooli – Abja Gümnaasium, Kabala Lasteaed-Põhikool, Viljandi Kutseõppekeskus ja Võrumaa Kutsehariduskeskus.

Kooli meeskonnad tegelesid programmi jooksul digiõppe korralduse ja digitehnoloogia rakendamisega seotud küsimustega, et toetada nii õppijate kui ka õpetajate digipädevuse arendamist. Meie kooli arendusprojekti ideeks oli teha Digipilv korda, mille raames me, jälgides GDPR isikukaitse reegleid, puhastasime oma postkastid ja korraldasime kooli jagatud kettad .

Kustutatud digiprügi mõõtsime digiprügi kalkulaatori abil. Lõpuseminaril selgitati välja meie kooli parimad ja aktiivsemad digikiirendajad. Sellest aga pikemalt juba järgmises postituses.

Üks Aafrika vanasõna ütleb:

“Kui sa tahad minna kiiresti, mine üksi. Kui sa tahad minna kaugele, mine koos.” Nii ka Digikiirendusega!!! Tegime seda kõik koos

Täna kulmineerus neli kuud kestnud Haridus- ja Noorteameti DigiKiirendi arenguprogramm, millest koos meie kooliga võttis osa veel neli kooli – Abja Gümnaasium, Kabala Lasteaed-Põhikool, Viljandi Kutseõppekeskus ja Võrumaa Kutsehariduskeskus.

Kooli meeskonnad tegelesid programmi jooksul digiõppe korralduse ja digitehnoloogia rakendamisega seotud küsimustega, et toetada nii õppijate kui ka õpetajate digipädevuse arendamist. Meie kooli arendusprojekti ideeks oli teha Digipilv korda, mille raames me, jälgides GDPR isikukaitse reegleid, puhastasime oma postkastid ja korraldasime kooli jagatud kettad .

Kustutatud digiprügi mõõtsime digiprügi kalkulaatori abil. Lõpuseminaril selgitati välja meie kooli parimad ja aktiivsemad digikiirendajad. Sellest aga pikemalt juba järgmises postituses.

Üks Aafrika vanasõna ütleb:

“Kui sa tahad minna kiiresti, mine üksi. Kui sa tahad minna kaugele, mine koos.” Nii ka Digikiirendusega!!! Tegime seda kõik koos