fbpx

Praktika kaitsmised - Valgamaa Kutseõppekeskus

 

 PRAKTIKATE KAITSMISED 2019/2020
koolipõhisel õppevormil õppivad grupid

töökohapõhisel õppevormil õppivad grupid

RühmKuupäevKellaaegToimumise kohtKomisjon
LH19/2tK03.12.20199.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
LH19/2tL03.12.20199.00AulaEsimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
LH19/2tT03.12.201912.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
K1719.12.20199.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
AK1911.02.20209.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
MST 1820.02.20209.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
PT19/203.03.202013.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
VK18        LGE1931.03.20209.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
K1721.04.20209.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
LH19          TEG1906.05.20209.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
LH19tTartu LH19tVõru LH19tViljandi12.05.20209.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
TEG19tJõhvi TEG19tKarula13.05.20209.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
AK19      PPO19     LGA17          T1721.05.20209.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
SAT17      LGE1827.05.20209.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo
K1809.09.20209.00Raamatukogu (A223)Esimees: Kärt Kuvvas-Mekk; liikmed: Hiie Taniloo, Kaidi Loos, Vidrik Ugur, Ahko Ahtijäinen, Kadri Vallimäe, Marju Karavin, Reelika Liivak, Britten Kerb, Veiko Ardel, Ester Siirak, Maarja Kaart, Siim Villemson,  Aivo Vaiksoo

 

Meie kontaktid

Õppeosakond (+372) 766 3222

Täiskasvanute koolituskeskus (+372) 530 08085 koolitus@vkok.ee

Õpilaskodu (+372) 767 0137

Valgamaa Kutseõppekeskus Loode 3, Valga 68206 (+372) 766 8575 info@vkok.ee