Erialane lõpueksam

Erilalased lõpueksamid on planeeritud alljärgnevalt:

1. Õpperühm K17 17.06.2020 kell 9:00-15:00 ruum A121, A120, A122 Komisjoni esimees:Kadri Vallimäe-Pähk, liikmed: Ave Kaupmees, Reelika Liivak

2. Õpperühm AK19 17.06.2020 kell 9:00-15:00 ruum A121, A120, A122 Komisjoni esimees:Kadri Vallimäe-Pähk, liikmed: Ave Kaupmees, Reelika Liivak, tugisik Britten Kerb

3. Õpperühm SAT17 15.06.2020 kell 8:00-10:00 B229, ja B163 9:00-16:00 Komisjoni esimees: Ahko Ahtijäinen, liikmed: Siim Villemson, Aivo Kuld

4. Õpperühm T17 16.06.2020 kell 10:00 - 12:00 ruum C154 Komisjoni esimees: Vidrik Ugur, liikmed: Aivo Vaiksoo, Ahko Ahtijäinen

5. Õpperühm PPO19 17.06.2020 kell 10:00-12:00 ruumis C154 Komisjoni esimees: Vidrik Ugur, liikmed: Aivo Vaiksoo, Ahko Ahtijäinen

6. Õpperühm SH18/tJ1 15.06.2020 kell 8:30-14:00  Valgamaa Kutseõppekeskus ruumis C233 Komisjoni esimees: Tiia Peebo, liikmed: Ester Siirak, Sulev Rinken, Kärt Kuvvas-Mekk, Airi Poola

7. Õpperühm SH18/tJ2 15.06.2020 kell 14:00-18:00 Valgamaa Kutseõppekeskus ruumis C233 Komisjoni esimees: Tiia Peebo, liikmed: Ester Siirak, Sulev Rinken, Kärt Kuvvas-Mekk, Airi Poola

8. Õpperühm SH18/tK 16.06.2020 kell 8:30-15:00 Valgamaa Kutseõppekeskus ruumis C233 Komisjoni esimees: Tiia Peebo, liikmed: Ester Siirak, Sulev Rinken, Kärt Kuvvas-Mekk, Airi Poola

9. Õpperühm SH18/tT 17.06.2020 kell 8:30-15:00 Valgamaa Kutseõppekeskus ruumis C233 Komisjoni esimees: Tiia Peebo, liikmed: Ester Siirak, Sulev Rinken, Kärt Kuvvas-Mekk, Airi Poola

10. Õpperühm TEG19 15.06.2020 kell 8:30-17:00 Valgamaa Kutseõppekeskus ruumis C212 Komisjoni esimees: Tiia Peebo, liikmed: Ester Siirak, Sulev Rinken, Kärt Kuvvas-Mekk, Airi Poola

11. Õpperühm TEG19tJõhvi 16.06.2020 kell 8:30-18:00 Valgamaa Kutseõppekeskus ruumis C212 Komisjoni esimees: Tiia Peebo, liikmed: Ester Siirak, Sulev Rinken, Kärt Kuvvas-Mekk, Airi Poola

12. Õpperühm TEG19tJõhvi2 16.06.2020 kell 8:30-18:00 Valgamaa Kutseõppekeskus ruumis C212 Komisjoni esimees: Tiia Peebo, liikmed: Ester Siirak, Sulev Rinken, Kärt Kuvvas-Mekk, Airi Poola

13. Õpperühm TEG19tKarula 17.06.2020 kell 8:30-17:00 Valgamaa Kutseõppekeskus ruumis C212 Komisjoni esimees: Tiia Peebo, liikmed: Ester Siirak, Sulev Rinken, Kärt Kuvvas-Mekk, Airi Poola

14. Õpperühm LH19 16.06.2020 kell 8:30-15:00 Valgamaa Kutseõppekeskus ruumis C212 Komisjoni esimees: Tiia Peebo, liikmed: Ester Siirak, Sulev Rinken, Kärt Kuvvas-Mekk, Airi Poola

15. Õpperühm LH19tViljandi 15.06.2020 kell 8:30-18:00 Valgamaa Kutseõppekeskus ruumis C212 Komisjoni esimees: Tiia Peebo, liikmed: Ester Siirak, Sulev Rinken, Kärt Kuvvas-Mekk, Airi Poola

16. Õpperühm LH19tVõru 17.06.2020 kell 8:30-19:00 Valgamaa Kutseõppekeskus ruumis C212 Komisjoni esimees: Tiia Peebo, liikmed: Ester Siirak, Sulev Rinken, Kärt Kuvvas-Mekk, Airi Poola

 

 

 

 

 

 

NB! õpiväljundite saavutatust hinnatakse kutseeksamiga, mida võib sooritada ka osade kaupa. Kui kutse- või erialal ei ole kutseeksami sooritamine võimalik, lõpetatakse õpingud erialase lõpueksamiga. Juhul, kui kutseeksami sooritamine ebaõnnestub, on õpilasel õigus sooritada õpingute lõpetamiseks samuti erialane lõpueksam.