Hispaanias õpirändel osalenud õpilaste tagasiside - Valgamaa Kutseõppekeskus

Robin Uibopuu sõiduautotehniku õpperühmast arvas nii:

Käisin Erasmus+ programmiga Hispaanias, Malaga-l. See oli super kogemus, terve kuu aega sai õppida uut keelt ja rahvust tundma. Nimelt olen Sõiduautotehniku eriala õpilane ning enamus praktikat möödus garaazis. Aga see ei olnud probleem, inimesed ja töölised on Hispaanias väga sõbralikud ja abivalmid ning suhtlemist garaazis tuli ette, ka võõraste inimestega. Soojalt soovitan võimalusel osaleda Erasmus+ programmis!

 

Kristo Jesse veokorraldaja õppegrupist arvas nii:

Raske on enda emotsioone sõnadesse panna, mis mind valdas terve veebruarikuu, kui olime tänu Erasmus+ projekti abiga Hispaanias Malagal praktikal. See oli minu esimene praktikakoht ja tõesti vedas, et saime minna teisse riiki, milleks oli Malaga. Tänu sellele tutvusime sealse töötingimustega ning kuidas seal asjad käivad. Peale tööpäeva käisime linna avastamas ja teisi toredaid asju vaatamas, mida Hispaanial meil pakkuda oli. Tänu Erasmus+ avardasin enda silmaringi mitmekordselt, see oli uskumatu kogemus!
Soovitan julgelt kõigil sellest osavõtta, isegi kui on väike kartus. See on seda väärt!

 

Jaagup  Mäestu veokorraldaja õppegrupist arvas nii:

Üks parimaid kogemusi? See on Erasmus projektiga käimine Hispaanias, kultuuri õppida ja uute inimestega kohtuda. Tore oli seigelda mööda Malagat ja näha imeilusaid vaatamisväärsusi, samuti saime ka korraliku praktika mis on ka tulevikuks väga tähtis. SOOVITAN KÕIGIL ÜHINEDA ERASMUS PROJEKTIGA!!!