fbpx

Praktika kaitsmised

Praktikate kaitsmised 2017/2018

Rühm Kuupäev Kellaaeg Ruum Komisjon
LGA15 12.01.2018 8.30-13.50 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
K15 12.01.2018 8.30-13.50 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
T16 12.01.2018 8.30-13.50 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
KK14 01.02.2018 8.30-13.50 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
AT14 01.02.2018 8.30-13.50 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
AK17 15.02.2018 8.30-13.50 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
HT17 15.02.2018 8.30-13.50 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
VK16I 04.05.2018 8.30-13.50 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
T15 04.05.2018 8.30-13.50 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
LGA15 05.06.2018 8.30-15.30 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
AK17 05.06.2018 8.30-15.30 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
HT17 05.06.2018 8.30-15.30 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
SAT15 05.06.2018 8.30-15.30 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
K15 05.06.2018 8.30-15.30 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
SAT16 14.06.2018 8.30-13.50 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
T16 14.06.2018 8.30-13.50 Aula Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Kaidi Loos, Erko Ruukel, Vidrik Ugur
Tervise valdkond
TEG17/2tR 11.12.2017 09.00-14.00 Rõngu Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Jane Talvik, Kärt Kuvvas-Mekk
TEG17/2tR 11.12.2017 09.00-14.00 Rõngu Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Jane Talvik, Kärt Kuvvas-Mekk
TEG17/2t 11.12.2017 15.00-18.00 A201 Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Jane Talvik, Kärt Kuvvas-Mekk
SH17/2 11.12.2017 15.00-18.00 A201 Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Jane Talvik, Kärt Kuvvas-Mekk
SH16OT 04.04.2018 14.00-15.30 A201 Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Jane Talvik, Kärt Kuvvas-Mekk
SH16VÕ 11.04.2018 14.00-15.30 Võru Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Jane Talvik, Kärt Kuvvas-Mekk
TEG17/tV 26.04.2018 14.00-18.00 Viljandi Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Jane Talvik, Kärt Kuvvas-Mekk
SH17/2tV 26.04.2018 09.00-12.20 Viljandi Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Jane Talvik, Kärt Kuvvas-Mekk
TEG17/tJ 07.05.2018 14.00-18.30 Jõhvi Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Jane Talvik, Kärt Kuvvas-Mekk
LH17 08.05.2018 8.30-15.30 A207 Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Jane Talvik, Kärt Kuvvas-Mekk
TEG17 11.05.2018 14.00-18.00 A207 Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Jane Talvik, Kärt Kuvvas-Mekk
SH17/2 14.05.2018 8.30-15.30 A207 Esimees: Andrei Rudenko, liikmed: Jane Talvik, Kärt Kuvvas-Mekk
Meie kontaktid

Õppeosakond (+372) 766 3222

Täiskasvanute koolituskeskus (+372) 530 08085 koolitus@vkok.ee

Õpilaskodu (+372) 767 0137

Valgamaa Kutseõppekeskus Loode 3, Valga 68206 (+372) 766 8575 info@vkok.ee