Õpilasesindus

Valgamaa Kutseõppekeskuse õpilasesinduse juhatus

õpilasesindus17-18

Keskel Silvia Aavistu (juhatuse esimees), vasakul Heino Vladitš (juhatuse esimehe asetäitja) ja paremal Merit Sulg (juhatuse sekretär).

Õpilasesindus

Õpilasesindus on kooli õpilaste poolt valitud esindajate vabatahtlik ühendus. Õpilasesindusse kuuluvad õpilased, kelle jaoks on oluline, et koolis peale õppimise ka muud huvitavat toimuks. Õpilasesinduse töös on võimalik kaasa lüüa kõikidel õpilastel.

Õpilasesinduse tegevuse põhiline eesmärk on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, kooliürituste korraldamine ja läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel.

VKÕK õpilasesindus on Eesti Õpilasesinduste Liidu liige. Kuuluvus laiemasse organisatsiooni annab võimaluse ka väljaspool kooli aktiivselt noortega suhelda, võtta osa projektide kirjutamisest ja nende realiseerimisest. Samuti on see võimalus tihendada suhteid teiste koolidega ning ka üritusi koos korraldada

Õpilasesinduse põhikiri

Õpilasesinduse juhatus

Silvia Aavistu LGA17 juhatuse esimees silvia.aavistu@vkok.ee
Heino Vaiditš K16 juhatuse esimehe asetäitja  heino.vaidits@vkok.ee
Merit sulg K15 juhatuse sekretär  merit.sulg@vkok.ee

 

Õpilasesinduse liikmed

Mairi Rampe KK14 mairi.rampe@vkok.ee
Cady Jõesaar K16 cady.joesaar@vkok.ee 
Sten Jürimäe T15  sten.jurimae@vkok.ee 
Silvia Aavistu LGA17 silvia.aavistu@vkok.ee
Kairit Reidla  SAT16  kairit.reidla@vkok.ee
Sergei Mitko LGA15 sergei.mitko@vkok.ee
Kevin Kaasik T16 kevin.kaasik@vkok.ee
Merit Sulg  K15 merit.sulg@vkok.ee
Kuido Talirand  AT14 kuido.talirand@vkok.ee
Tiina Linda Tammistu  T15 tiina-linda.tammistu@vkok.ee
Heino Vaiditš K16 heino.vaidits@vkok.ee
Ivar Tõnts  T16 ivar.tonts@vkok.ee
Ats Niitov SAT17  ats.niitov@vkok.ee

Õpilasesinduse tegemised 2017/2018 õppeaastal:

  1. Osalemine Valgamaa Aaretejahil 06.09.2017
  2. Fotokonkurss MINU SUVI OLI PARIM, 2017
  3. Õpetajate päev Valgamaa Kutseõppekeskuses 2017
  4. Rebaste ristimine Valgamaa Kutseõppekeskuses 2017
  5. Eesti Õpilasesinduste Liidu XXXVII üldkoosolek 20. – 22.10.2017
  6. Liivimaa kutsekoolide sügismängud 2017
  7. Valgamaa Kutseõppekeskuse Õpilasesinduse juhatuse valimised 2017/2018

Õpilasesinduse tegemised 2016/2017 õppeaastal:

  1. Rebaste ristimine
  2. Õpetajate päev
  3. Eesti Õpilasesinduste Liidu Valga-, Põlva-, Võrumaa Regionaalne Koolitus
  4. Eesti Õpilasesinduste Liidu XXXV üldkoosolek  21. – 23.10.2016
  5. Valgamaa Osaluskohvik 2016
  6. Liivimaa kutsekoolide sügismängud 2016
  7. Lahe Koolipäev 2016
  8. Õpilasesinduse ABC koolitus
  9. Osalemine Eesti Õpilasesinduste Liidu talvekoolis
  10. Sõbrapäev Valgamaa Kutseõppekeskuses, 14.02
  11. Sõpruskohtumine Tartu Kutsehariduskeskuse õpilasesindusega
  12. Eesti Õpilasesinduste Liidu XXXVI üldkoosolek
  13. Projekt “Salliv kool” foorumeteater 17.04.2017
  14. Sallivuspäev Valga Põhikoolis 17.05.2017
  15. Kutseõppeasutuste suvepäevad 25
  16. Fotokonkurss Loodusevõlu ei tunne puhkepäeva
  17. Eesti Õpilasesinduste Liidu XVI suvekool

 

Meie kontaktid

Õppeosakond (+372) 766 3222

Täiskasvanute koolituskeskus (+372) 530 08085 koolitus@vkok.ee

Õpilaskodu (+372) 767 0137

Valgamaa Kutseõppekeskus Loode 3, Valga 68206 (+372) 766 8575 info@vkok.ee