Õpilasesindus

Valgamaa Kutseõppekeskuse õpilasesinduse juhatus

Vasakult Heli Liis Saaremäe, Tanel Aavistu ja Ahti Veermets.

Õpilasesindus

Õpilasesindus on kooli õpilaste poolt valitud esindajate vabatahtlik ühendus. Õpilasesindusse kuuluvad õpilased, kelle jaoks on oluline, et koolis peale õppimise ka muud huvitavat toimuks. Õpilasesinduse töös on võimalik kaasa lüüa kõikidel õpilastel.

Õpilasesinduse tegevuse põhiline eesmärk on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, kooliürituste korraldamine ja läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel.

VKÕK õpilasesindus on Eesti Õpilasesinduste Liidu liige. Kuuluvus laiemasse organisatsiooni annab võimaluse ka väljaspool kooli aktiivselt noortega suhelda, võtta osa projektide kirjutamisest ja nende realiseerimisest. Samuti on see võimalus tihendada suhteid teiste koolidega ning ka üritusi koos korraldada

Õpilasesinduse põhikiri

Õpilasesinduse juhatus

Tanel Aavistu LGA15 juhatuse esimees tanel.aavistu@vkok.ee
Heli Liis Saaremäe K16 juhatuse aseesinaine  heli-liis.saaremae@vkok.ee
 Ahti Veermets LGA15 sekretär  ahti.veermets@vkok.ee

 

Õpilasesinduse liikmed

Cady Jõesaar K16 cady.joesaar@vkok.ee
Sten Jürimäe T15  sten.jurimae@vkok.ee
Lissa Anna Lender  LKT-14  lissa-anna.lender@vkok.ee
Andra Margus  HT16  andra.margus@vkok.ee
Ats Püvi  TT14  ats.puvi@vkok.ee
Mairi Rampe  KK14  mairi.rampe@vkok.ee
Kairit Reidla  SAT16  kairit.reidla@vkok.ee
Heli Liis Saaremäe  K16  heli-liis.saaremae@vkok.ee
Triin Saluorg  SAT15  triin.saluorg@vkok.ee
Merit Sulg  K15 merit.saluorg@vkok.ee
Kuido Talirand  AT14 kuido.talirand@vkok.ee
Tiina Linda Tammistu  T15 tiina-linda.tammistu@vkok.ee
Laura Tiidemäe  K15 laura.tiidemae@vkok.ee
Ivar Tõnts  T16 ivar.tonts@vkok.ee
Ahti Veermets  LGA15  ahti.veermets@vkok.ee

 

Õpilasesinduse tegemised 2016/2017 õppeaastal:

  1. Rebaste ristimine
  2. Õpetajate päev
  3. Eesti Õpilasesinduste Liidu Valga-, Põlva-, Võrumaa Regionaalne Koolitus
  4. Eesti Õpilasesinduste Liidu XXXV üldkoosolek  21. – 23.10.2016
  5. Valgamaa Osaluskohvik 2016
  6. Liivimaa kutsekoolide sügismängud 2016
  7. Lahe Koolipäev 2016
  8. Õpilasesinduse ABC koolitus
  9. Osalemine Eesti Õpilasesinduste Liidu talvekoolis
  10. Sõbrapäev Valgamaa Kutseõppekeskuses, 14.02
  11. Sõpruskohtumine Tartu Kutsehariduskeskuse õpilasesindusega
  12. Eesti Õpilasesinduste Liidu XXXVI üldkoosolek
  13. Projekt “Salliv kool” foorumeteater 17.04.2017
  14. Sallivuspäev Valga Põhikoolis 17.05.2017
  15. Kutseõppeasutuste suvepäevad 25
  16. Fotokonkurss Loodusevõlu ei tunne puhkepäeva
  17. Eesti Õpilasesinduste Liidu XVI suvekool
  18. Osalemine Valgamaa Aaretejahil 06.09.2017
Meie kontaktid

Õppeosakond (+372) 766 3222

Täiskasvanute koolituskeskus (+372) 530 08085 koolitus@vkok.ee

Õpilaskodu (+372) 767 0137

Valgamaa Kutseõppekeskus Loode 3, Valga 68206 (+372) 766 8575 info@vkok.ee