Kontaktid

Nimi Amet E-mail Telefon Tööruum
Juhtkond
Margus Ojaots direktor margus.ojaots@vkok.ee
  • 5093546
  • A 136
Hiie Taniloo õppedirektor hiie.taniloo@vkok.ee
  • 53487072
  • A 141
Kristel Unt koolitusjuht kristel.unt@vkok.ee
  • 53008085
  • A 132
Eva Tšepurko IT-juht/haridustehnoloog eva.tsepurko@vkok.ee
  • 56998381
  • A 140
Maarja Adamson kulujuht maarja.adamson@vkok.ee
  • 53488499
  • A 138
Üldosakond
Maarja Adamson kulujuht maarja.adamson@vkok.ee
  • 53488499
  • A 138
Ivita Ersto kantseleijuhataja ivita.ersto@vkok.ee
  • 766 8575
  • A 137
Eva Tšepurko IT-juht/haridustehnoloog eva.tsepurko@vkok.ee
  • 56998381
  • A 140
Meelis Veemees IT-spetsialist meelis.veemees@vkok.ee
  • A 143
Haldusosakond
Aili Liivak puhastusteenindaja aili.liivak@vkok.ee
  • C241
Anita Oja õpilaskodu administraator anita.oja@vkok.ee
  • C241
Karine Piiroja puhastusteenindaja karine.piiroja@vkok.ee
  • B 175
Carmen Poola õpilaskodu administraator carmen.poola@vkok.ee
  • 7670137
Tatjana Saar administraator tatjana.saar@vkok.ee
  • B 175
Toivo Saviorg majahoidja toivo.saviorg@vkok.ee
Kersti Säde õpilaskodu vanemadministraator kersti.sade@vkok.ee
  • 56623060
  • 103
Evi-Marie Veits õpilaskodu administraator evimarie.veits@vkok.ee
  • 767 0137
  • 103
Õppeosakond
Hiie Taniloo õppedirektor hiie.taniloo@vkok.ee
  • 53487072
  • A 141
Ahko Ahtijäinen õpetaja ahko.ahtijainen@vkok.ee
  • 766 6090
  • A 203
Sille Allik õpetaja sille.allik@vkok.ee
  • 56855514
Renate Hirschon peakokk-juhtõpetaja renate.hirschon@vkok.ee
  • 766 6080
  • A 111
Üllar Kadai õpetaja ullar.kadai@vkok.ee
Olver Kaljuvee õpetaja olver.kaljuvee@vkok.ee
Aivo Kuld õpetaja aivo.kuld@vkok.ee
  • 766 8577
  • B 163
Rainer Kuutma õpetaja/rahvusvaheliste projektide juht rainer.kuutma@vkok.ee
  • 5246710
  • A 139
Kärt Kuvvas-Mekk õppekorraldusspetsialist kart.kuvvas-mekk@vkok.ee
Sirje Laanmäe õpetaja sirje.laanmae@vkok.ee
Annely Laks õpetaja annely.laks@vkok.ee
Reelika Liivak õpetaja
  • 56484172
  • A 202
Ülar Liivak õpetaja ular.liivak@vkok.ee
Kerli Lill õppesekretär kerli.lill@vkok.ee
  • A 142
Arnold Looga õpetaja arnold.looga@vkok.ee
Kaidi Loos õpetaja kaidi.loos@vkok.ee
  • 56908616
  • A 139
Sirle Lüüs õpetaja sirle.lyys@vkok.ee
Ene Malleus raamatukogujuhataja ene.malleus@vkok.ee
  • 766 8576
  • A 223 Raam
Anti Nukk õpetaja anti.nukk@vkok.ee
Airi Poola õppetöö korraldaja airi.poola@vkok.ee
  • 7663222
  • 56241735
  • A 142
Erko Ruukel õpetaja
Jane Talvik juhtõpetaja jane.talvik@vkok.ee
  • 5048562
  • A 205
Peeter Tikk õpetaja peeter.tikk@vkok.ee
  • B 163
  • B 216
Klaire Vaher õpetaja klaire.vaher@vkok.ee
  • 766 6083
  • A 221
Aime Vessin õpetaja aime.vessin@vkok.ee
  • A 221
  • A 210
Meie kontaktid

Õppeosakond (+372) 766 3222

Täiskasvanute koolituskeskus (+372) 530 08085 koolitus@vkok.ee

Õpilaskodu (+372) 767 0137

Valgamaa Kutseõppekeskus Loode 3, Valga 68206 (+372) 766 8575 info@vkok.ee