fbpx

Rebaste ristimine Valgamaa Kutseõppekeskuses

Täna, 10.10.2017, toimus REBASTE RISTIMINE, kus osalesid põhikoli baasil esimeste kursuste õppuritele REBASTE EKSAM. REBASTELE algas päev koolimaja ees tõelise proovikivina: vihma sadas, prügikotid vedasid alt, riided said märjaks, ilmastiku tagajärjel muutusid Rebased aga Zombideks – seega oli kohutav hommik  REBASTELE ja mõned METSREBASED ei tulnud oma urust väljagi. Paljud REBASED aga magasid lõunani ja ootasid vihma üleminekut, mida kahjuks ilmastik ei soosinud.

REBASTE eksam jätkus korvpalli vabavisetega, millega said hakkama ainult neli REBAST. Teised REBASED olid vihmast oimetud ega suutnud korvpalli vabaviskeid sooritada. Ebaõnnestunud vabaviske korral kaasnes REBASTELE karistus – ühe kehajäseme kinniteipimine.

Keskpäeval ootas REBASEID ees järjekordne katsumus, kus käskluste peale pidid Rebased täitma etteantud ülesandeid: konnahüpped, rebase kombel kõndimine, ussi kombel roomamine ja palju teisi tegevusi. Kokkuvõttes läbisid REBASED selle katsumise ootamatult hästi, kuid oli ka karistatavaid REBASEID.

Päeva lõpuks pidid REBASED andma vande. Vande andmine toimus marsitaktis, mis osutus REBASTELE tõeliseks katsumuseks. Lõpuks said REBASED siiski oma vande väärikalt antud, millele järgnes allkirja andmine värvinina abil.

Meie kooli REBASED läbisid väärikalt Valgamaa Kutseõppekeskuse Õpilasesinduse poolt koostatud eksami ja  esimeste kursuste õpilased on võetud vastu VKÕK-i sõbralikku ja  toredasse kooliperre!

IMG_2874 IMG_2772

Meie kontaktid

Õppeosakond (+372) 766 3222

Täiskasvanute koolituskeskus (+372) 530 08085 koolitus@vkok.ee

Õpilaskodu (+372) 767 0137

Valgamaa Kutseõppekeskus Loode 3, Valga 68206 (+372) 766 8575 info@vkok.ee